راهنمای همکاری در فروش هزار و چهل گیاه

همکاری در فروش

استراتژی همکاری در فروش هزار و چهل گیاه

همکاری در فروش یا بازاریابی وابسته نوعی از بازاریابی مبتنی بر عملکرد است. در این سیستم بازاریابی، یک کسب و کار به یک یا چند وابسته ی خود به ازای هر مشتری که وارد آن کسب و کار کرده باشند پاداش یا اصطلاحاً حق کمیسیون می دهد.

همکاری در فروش تا حدودی با سایر روش های بازاریابی اینترنتی همپوشانی دارد. زیرا وابستگان (بازاریاب ها) اغلب از روش های تبلیغاتی عادی و مرسوم استفاده می کنند. این روشها عبارتند از: بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو یا سئو، بازاریابی کلیکی (پرداخت به ازای کلیک)، بازاریابی ایمیلی، بازاریابی محتوا و تا حدودی تبلیغات بر روی وب سایتها.

چگونه می توانم به عنوان بازاریاب با هزار و چهل گیاه همکاری کنم؟

 • سیستمی که ما اینجا در عطاری آنلاین هزار و چهل گیاه پیاده سازی کرده ایم بسیار شفاف است. شما عزیزان می توانید به راحتی از طریق فرمی که در ادامه این مطلب قرار دارد اطلاعات لازم را تکمیل نموده و در سیستم ثبت نام کنید.
 • درخواست شما در کوتاهترین زمان ممکن توسط مدیریت هزار و چهل گیاه بررسی شده و نتیجه آن از طریق ایمیل به اطلاع شما خواهد رسید.
 • پس از تأیید و فعالسازی حساب کاربری شما در سیستم همکاری در فروش، با استفاده از نام کاربری و رمز عبور انتخابی خود می توانید وارد سیستم شوید.
 • در این سیستم هر بازاریاب دارای یک شناسه منحصر به فرد است. در صفحه اصلی پنل کاربری آدرس بازاریابی اختصاصی شما نشان داده شده است.
 • این آدرس را در هر جایی که می دانید از جمله وب سایت یا شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.
 • هر مشتری که از طریق این آدرس وارد سایت هزار و چهل گیاه شده و خریدی را انجام دهد، درصدی از قیمت کالاهای خریداری شده توسط وی، که در حال حاضر ده درصد است، به حساب شما منظور می گردد.

ویژگیها و امکانات همکاری در فروش هزار و چهل گیاه

سیستم همکاری در فروش هزار و چهل گیاه دارای فرآیندهایی بسیار واضح و شفاف است. هر بازاریاب در پنل کاربری خود قادر است:

 • تعداد بازدیدکنندگانی که به وب سایت ارسال کرده را مشاهده کند.
 • تعداد خریدهایی که این بازدیدکنندگان انجام داده اند یا در واقع همان نرخ تبدیل بازدیدکننده به مشتری را مشاهده نماید.
 • میزان درآمد خود را به طور شفاف مشاهده کند. همچنین بازاریاب میزان سود پرداخت شده و پرداخت نشده به خود را به راحتی می بیند.
 • مشاهده نماید که هر بازدیدکننده از کدام سایت به هزار و چهل ارجاع داده شده است. از این طریق بر روی منابعی که بیشترین ارجاع را می دهند تمرکز بیشتری کند.
 • و چندین و چند قابلیت دیگر …

امور مالی و روند پرداخت حق کمیسیون چگونه است؟

تسویه حساب با بازاریاب ها دو بار در ماه در تاریخ یکم و پانزدهم هر ماه انجام می شود. حداقل موجودی حساب بازاریاب به منظور انجام تسویه حساب باید ده هزار تومان باشد. تمامی تسویه حسابها،پرداخت حق کمیسیون و امور مالی به طور شفاف در پنل همکاری در فروش بازاریاب قابل مشاهده است.

مزایای همکاری در فروش هزار و چهل گیاه

 1. شما در این طرح نیازی به هزینه های اولیه برای برپایی، راه اندازی، بروزرسانی و نگهداری فروشگاه ندارید. بنابراین صرفاً می توانید بر روی فعالیت بازاریابی خود تمرکز کنید.
 2. شما در این طرح نیازی به مغازه و فروشگاه فیزیکی و استخدام کارمند و فروشنده و نیروی کار ندارید.
 3. نیازی به اخذ مجوز و گذراندن دوره و طی کردن مراحل اداری وقت گیر و بعضاً پُرهزینه ندارید.
 4. اگر صاحب یک وب سایت پربازدید هستید، به راحتی و با ثبت نام در این سیستم می توانید درآمد چند میلیونی در ماه داشته باشید. کافیست بنر تبلیغاتی یا متنی یا هر نوع لینک از هزار و چهل گیاه که در نظر دارید را در وب سایت پربازدید خود قرار دهید. از این به بعد هر مشتری که از سایت شما ارجاع شده و خریدی انجام دهد، ده درصد از مبلغ کالاهای خریداری شده توسط وی به حساب شما منظور خواهد شد.
 5. سیستم همکاری در فروش هزار و چهل گیاه به منظور رعایت اصل انصاف، طوری پیاده سازی شده است که اگر یک مشتری تا هفت روز بعد از خرید حتی به طور مستقیم، و نه با ارجاع شما، وارد سایت هزار و چهل گیاه شده و خریدی را انجام دهد، باز هم حق کمیسیون آن در حساب کاربری شما منظور خواهد گردید.

هزار و چهل گیاه چه حمایتی از همکاران خود می کند؟

 • ما با ارائه آموزشهای لازم در خصوص شیوه های بازاریابی اینترنتی و پیگیری مستمر، وضعیت شما را دائماً رصد کرده و مطابق با آن به شما کمک می کنیم تا روز به روز فروش و درآمد بالاتری از این سیستم کسب کنید.
 • تیم مدیریت هزار و چهل گیاه با ارزیابی مستمر کلیه بازاریاب ها، در دوره های زمانی مختلف میزان حق کمیسیون بازاریاب های برجسته را متناسب با میزان فروش آنها افزایش خواهد داد. این کار به منظور تشویق شما برای فعالیت بهتر و بیشتر در فضای مجازی و فروش محصولات صورت می گیرد.

 ورود یا ثبت نام در سیستم همکاری در فروش هزار و چهل گیاه