درباره فروشگاه آنلاین هزار و چهل گیاه

درباره هزار و چهل گیاه

سلام
بسیار خرسندیم که از فروشگاه آنلاین هزار و چهل گیاه دیدن می کنید.

نگاه ما

فروشگاه آنلاین هزار و چهل گیاه با رویکردی تازه که تلفیقی است از علم و سنت پا به بازار گسترده گیاهان دارویی نهاده است. ما به قطع از دانشی چند هزار ساله که پیشینیان برای ما به یادگار گذاشته اند بهره می جوییم اما در عین حال از آخرین تحقیقاتی که در سطح جهان در مورد گیاهان دارویی انجام می شود نیز بهره می بریم. همراهی علم و سنت رسالتی است که به آن پایبند خواهیم بود.

دکتر رضا دهقانی

تیم هزار و چهل گیاه از همکاری نزدیک متخصصان فرهیخته ای از جمله دکتر رضا دهقانی، فارماکولوژیست و استاد دانشگاه، بهره می برد. ایشان علاوه بر دارا بودن تخصص در زمینه داروشناسی، کلیه دوره های مرتبط با گیاهان دارویی را نیز طی نموده است. لذا با آگاهی کامل از خواص و مضرات گیاهان مختلف اقدام به تهیه مطالب و توصیه های بهداشتی و سلامتی می نمایند.

مهندس احسان رضایی

همچنین فروشگاه ما از همکاری بسیار صمیمانه و دلسوزانه مهندس احسان رضایی مسئول بخش فنی و پشتیبانی وب سایت بهره می برد. ایشان نیز علاوه بر مدرک دانشگاهی دارای سالها تجربه عملی در زمینه طراحی و مدیریت وب سایت می باشند. نهایت تلاش ایشان فراهم نمودن محیطی کاربر پسند و در دسترس قرار دادن محصولات و مطالب به شیوه ای آسان و راحت برای شما مخاطبین گرامی است. تا خریدی لذت بخش را تجربه کنید.

همه ما اینجا در فروشگاه آنلاین هزار و چهل گیاه دست در دست هم داده ایم تا سلامتی و شادابی را که ارمغان طبیعت است به محفل گرم شما هدیه کنیم.

گیاهان دارویی در ایران باستان

از زمانهای قدیم استفاده از گیاهان دارویی، ادویه جات و محصولات گیاهی در میان بسیاری از مناطق و کشورها رایج بوده و هست. کشور عزیزمان ایران با دارا بودن تمدنی چند هزار ساله دانش استفاده از گیاهان دارویی را نسل به نسل در طول قرن ها حفظ کرده است. حتی گاهاً این دانش را به سایر کشورها صادر نموده است. اکنون ما میراث دار دانشی عظیم در مورد گیاهان دارویی و ادویه جات هستیم و وظیفه داریم به بهترین شکل از این میراث کهن پاسداری نموده و به نسل های بعد انتقال دهیم.

وضع امروز گیاهان دارویی

امروزه استفاده از داروهای گیاهی بخش قابل توجهی از بازار درمان را در جهان به خود اختصاص داده است. و این روند به سرعت در حال پیشرفت می باشد. به یاد داشته باشید که پرفروشترین قرص دنیا، یعنی آسپرین،  منشاء گیاهی دارد. هفتاد درصد از داروهای ضد سرطان منشاء گیاهی دارند. و از داروهای اساسی سازمان بهداشت جهانی نزدیک به یازده درصد انحصاراً منشاء گیاهی دارند.

با توجه به این واقعیت ها هیچ کس نمی تواند در اثربخشی داروهای گیاهی تردید کند. اما نکته ای که بسیار حائز اهمیت است آن است که می بایست داروهای گیاهی را از مکانی معتبر و با استفاده از دستورالعمل مخصوص به آن مصرف نمود تا بتوان از اثرات مفید آن بهره مند شد.

فروشگاه هزار و چهل گیاه

فروشگاه آنلاین هزار و چهل گیاه افتخار می کند به اینکه برای اولین بار در ایران فروشگاه تخصصی محصولات گیاهی را به صورت آنلاین راه اندازی نموده است. شما عزیزان از اقصی نقاط این مرز و بوم می توانید محصولات گیاهی مورد نیاز خود را به صورت تکی و عمده سفارش دهید. محصولات ما با بهترین و مرغوبترین کیفیت تهیه، بسته بندی و توزیع می گردند.

در صورت لزوم و امکان پذیر بودن برخی از محصولات گیاهی به صورت تمیز، پاک شده، شسته شده و آماده مصرف برای شما مشتریان عزیز ارسال می گردند. ما محصولات خود را در بسته بندی های مناسبی عرضه می کنیم. به طوریکه در طول مسیر تا رسیدن به دست مشتری کوچکترین آسیبی از نظر فیزیکی متوجه آن نخواهد شد.

فروشگاه آنلاین هزار و چهل گیاه با بهره گیری از دانش افرادی که قریب بیش از چهل سال سابقه درخشان در فروش و توزیع مرغوبترین گیاهان دارویی و ادویه جات در سطح کشور دارند اقدام به عرضه و توزیع گیاهان داروئی و ادویه جات به شیوه ای نوین نموده است.

مدیریت شرکت هزار و چهل گیاه آفتاب پرسیا همواره پذیرای پیشنهادات و انتقادات سازنده شما خواهد بود.

با سپاس

زمستان ۹۵