درمان خلط سینه طی سه روز

من خلط زیادی در ریه های خود داشتم، نمی دانستم این درمان گیاهی می تواند در طی سه روز مرا درمان کند. حفظ سلامت می بایست مهمترین دغدغه زندگی ما باشد. بدون داشتن سلامتی نمی توانید از زیبایی های زندگی لذت ببرید. پس به حفظ سلامت خود اهمیت دهید. بدن ما به بسیاری از بیماری ها مقاوم است اما همه ما به یک میزان به بیماری ها مقاوم نیستیم. بعضی زود و بعضی به سختی به بیماری ها مبتلا می شویم.

بیماری آنفولانزا چیست؟

یکی از بیماری های شایع که انسانها را مبتلا می کند، آنفولانزا است. آنفولانزا تهدید کننده حیات نیست اما در صورت درمان نامناسب می تواند کاملاً دردسر ساز شود. آنفولانزا می تواند باعث تولید خلط بسیار در دستگاه تنفس و ریه های ما شود. و اگر به درستی درمان نشود می تواند تنفس را دچار مشکل کند. بعد از بروز آنفولانزا می بایست سریعاً به درمان آن اقدام کنیم. استراحت کنیم. مایعات گرم بیشتری مصرف کنیم. و با مراقبت از خود نگذاریم بدنمان ضعیف شود.

درمان خلط سینه طی سه روز

در این مقاله قصد داریم شما را با درمان خلط سینه هنگام آنفولانزا آشنا کنیم. در این روش فقط از محصولات گیاهی استفاده شده است.

مواد لازم برای درمان خلط سینه

عسل طبیعی، زنجبیل، روغن نارگیل، سرکه سیب

طرز تهیه

زنجبیل را خوب بشووئید و پوست بکنید. آنگاه به قطعات ریز تقسیم نموده و بگذارید ۱۵ دقیقه در آب بجوشد. سپس اجازه دهید خنک شود. و پیش از صاف کردن آن را در یخچال بگذارید. سپس هر زمانی که نیاز دانستید یک استکان از آن را به همراه یک قاشق غذاخوری عسل طبیعی ، یک قاشق غذاخوری سرکه سیب و چند قطره روغن نارگیل مخلوط و هم بزنید. ترکیب حاضر را فوراً میل کنید. خواهید دید که بعد از چند ساعت حالتان بهتر است. این ترکیب می تواند راههای هوایی شما را باز کند و علائم آنفولانزا را تخفیف دهد، و باعث بهبود شرایط شما گردد.

عطاری آنلاین هزار و چهل گیاه به زودی بسته ای مخصوص پیشگیری و درمان سرماخوردگی و  آنفولانزا در سایت خود ارائه خواهد داد. در طی قرن ها پیشینیان ما از داروهای گیاهی برای درمان بیماری های خود بهره برده اند، حال چرا ما نباید از این ذخائر ارزشمند بهره جوییم. عطاری آنلاین هزار و چهل گیاه با آمیختن علم و سنت با نگاهی متفاوت و نو ارائه دهنده بهترین محصولات گیاهی در سطح جهانی.

سلامتی گرانقدرترین موهبتی است که خداوند در اختیار ما نهاده است.

تهیه مطلب از دکتر رضا دهقانی، فارماکولوژیست و استاد دانشگاه

قدر سلامت خود را بدانید

لطفاً برای ارتقاء سلامت جامعه این مطلب را به اشتراک بگذارید
درباره رضا دهقانی

دکتر رضا دهقانی، دکتری تخصصی فارماکولوژی، استاد دانشگاه == ارتباط مستقیم از طریق ایمیل dr.rezadehghani7@yahoo.com

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.